Zima 2017 z Rainbow Tours i 40 % zniżki

Biuro Podróży Rainbow Tours wprowadza do sprzedaży ofertę zimową na sezon Zima 2017 i kusi zniżkami nawet do 40 %. Czym jeszcze ?

Biuro Podróży Rainbow Tours ogłosiło start sprzedaży oferty zimowej na sezon Zima 2017. Od dziś do 21.09 można dokonywać rezerwacji wyjazdów narciarskich dużo taniej.

Organizator kusi zniżkami dochodzącymi nawet do 40 %, a posiadacze kart stałego klienta mogą liczyć na dodatkowe 2% zniżki. Jednak, żeby nie było tak różowo to ostateczna zniżka uzależniona jest od imprezy i terminu. Warto też pamiętać, że liczba miejsc w promocji jest ograniczona. Co to oznacza ? Że jeśli w danych terminie sprzedadzą się wszystkie miejsca z maksymalnym rabatem, to kolejne sprzedawane będą z mniejszą zniżką

Zima 2017 z Rainbow Tour nie tylko rabaty

Tym, którzy zdecydują się dokonać rezerwacji wyjazdu na narty do 21.09 Rainbow oferuje również pakiet dodatkowych korzyści, z których najważniejsza to darmowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, które normalnie kosztuje ok 3 % wartości imprezy. Przyjemnym dodatkiem jest też gwarancja niezmiennej ceny co przy skaczących kursach walut może się okazać dużym plusem dla rezerwujących wcześniej.

Narty dla rodzin ?

Niestety szukający oferty zawierającej coś więcej niż pobyt będą rozczarowani. W ofercie nie znaleźliśmy przedszkoli narciarskich ani szkółek narciarskich dla dzieci, a przynajmniej organizator nie chwali się nimi na głównej stronie.  Zadowoleni będą ci, którzy nie lubią jeździć na narty własnym samochodem. Do większości regionów dolecieć można samolotem, ostatecznie skorzystać z dojazdu autokarem.

Zima 2017 z Rainbow Tours – nowości

Najciekawszą z nowości na sezon Zima 2017 jest zdecydowanie wyjazd na narty do Japonii połączony ze zwiedzaniem. Niestety nie jest to tania przyjemność. Za 9 dniową wycieczkę trzeba zapłacić w promocji minimum 8500 zł za osobę

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.