Ferie zimowe 2017 – terminy ferii

MEN ogłosiło aktualne terminy ferii zimowych 2017 – zobacz kiedy przypadają

Zaplanuj swoje ferie zimowe 2017 i sprawdź w jakich terminach, poszczególne województwa będą miały ferie w 2017

Kiedy wypadają ferie zimowe w 2017

Od kilku już lat ferie zimowe dla różnych województw planowane są w różnych terminach. Każdego roku MEN ogłasza terminy ferii zimowych dla poszczególnych województw, tak by za każdym razem wypadały one inaczej.

Dla jednych to plus, pozwalający na przedłużenie sezonu zimowego i uniknięcie tłoku w górach, dla innych duży problem uniemożliwiający spotkanie znajomych z różnych województw. W jakich terminach wypadają ferie zimowe 2017 dla poszczególnych województw ? MEN opublikował już aktualną listę.

ferie zimowe 2017
Terminy ferii zimowych 2017

Ferie zimowe 2017

 terminy dla poszczególnych województw

 

W terminie od 16 do  29 stycznia 2017 r. ferie zimowe będą miały dzieci z następujących województw

 • lubelskiego,
 • łódzkiego,
 • podkarpackiego,
 • pomorskiego,
 • śląskiego

Termin 23 stycznia – 5 lutego 2017 r. to ferie zimowe 2017 dla województw:

 • podlaskie,
 • warmińsko-mazurskie

30 stycznia – 12 lutego 2017 r. to termin ferii zimowych 2017 dla:

 • kujawsko-pomorskiego,
 • lubuskiego,
 • małopolskiego,
 • świętokrzyskiego,
 • wielkopolskiego

Natomiast od 13 do 26 lutego 2017 r. wolne będą miały dzieci z województw:

 • dolnośląskie,
 • mazowieckie,
 • opolskie,
 • zachodniopomorskie

 

To oficjalne terminy ferii zimowych 2017 ogłoszone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Terminy ferii zimowych na rok 2018 podane zostaną w maju lub czerwcu 2017 roku, a informacje przekażemy niezwłocznie po jej opublikowaniu przez Ministerstwo.

A póki co życzymy udanego planowania najbliższych ferii zimowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.