Jak zarezerwować wyjazd narciarski na Przedszkola Narciarskie.pl ?

Zobacz w jaki sposób możesz szybko, łatwo i w sympatycznej atmosferze zarezerwować swój idealny wyjazd narciarski z dziećmi zawierający przedszkola narciarskie dla dzieci i polskie szkółki narciarskie.

Wybór oferty i rezerwacja:

 1. Znajdź idealny wyjazd narciarski dla siebie korzystając z wyszukiwarki lub naszych rekomendacji.
 2. Skontaktuj się z naszym Centrum Rezerwacji – zobacz kontakt:
  1. mailowo
  2. za pomocą formularza kontaktowego
 3. Nie zapomnij podać jakim wyjazdem jesteś zainteresowany/a, w jakim terminie i dla ilu osób oraz podaj daty urodzenia dzieci
 4. W przypadku jeśli na wyjazd będziemy mieli miejsca poprosimy Cię o uzupełnienie danych o imiona i nazwiska, adres i telefon kontaktowy oraz wyślemy gotową umowę zgłoszenia.
 5. Zazwyczaj czas odpowiedzi nie przekracza 24 godzin roboczych, w przypadku gdy po tym czasie wciąż nie masz odpowiedzi prosimy o ponowny kontakt korzystając z innego kanału. Czasami zdarza się bowiem, że wiadomość z pytaniem wpadnie w spam lub w adresie mailowym pojawi się literówka uniemożliwiająca nam wysłanie odpowiedzi.
 6. W razie jakichkolwiek pytań zawsze możesz odwiedzić nas w biurze lub skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem infolinii: 94 311 58 25. W szczycie sezonu lub w dniach wyjazdu grup może się zdarzyć, że wszystkie linie będą zajęte. Prosimy wówczas o wyrozumiałość i kontakt w późniejszym terminie lub przesłanie zapytania drogą mailową.

 

Potwierdzenie rezerwacji:

 1. Po otrzymaniu dokumentów z naszego Centrum Rezerwacji należy postępować zgodnie z informacjami znajdującymi się w mailu z potwierdzeniem rezerwacji. Prosimy o:
  1. sprawdzenie czy dane na umowie zgadzają się z Państwa zamówieniem
  2. zapoznaniem się z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa
  3. odesłanie podpisanej umowy na adres email lub fax w terminie podanym w potwierdzeniu (zazwyczaj jest to 48 h)
  4. dokonanie wpłaty zaliczki – jeśli do wyjazdu jest więcej niż 30 dni lub całości – jeśli do wyjazdu jest mniej niż 30 dni. Kwoty zaliczek i terminy podane są zawsze na umowie lub potwierdzeniu rezerwacji.
  5. po zaksięgowaniu wpłaty (co zazwyczaj trwa od 1 do 3 dni roboczych od zrobienia przelewu)  otrzymacie Państwo sms-a z potwierdzeniem wpłaty – usługa realizowana jest wyłącznie w przypadku polskich numerów

 

Wyjazd:

 1. W zależności od rodzaju wyjazdu, na około 2-5 dni przed wyjazdem drogą mailową otrzymacie Państwo voucher elektroniczny lub potwierdzenie godzin wyjazdu w przypadku dojazdu autokarem.
 2. Voucher zawiera adres ośrodka i w zależności od wyjazdu numer telefonu rezydenta lub instruktora i/lub numer awaryjny
 3. W przypadku wyjazdów zorganizowanych – zazwyczaj odbywających się w Polsce – dokumentem uprawniającym do zakwaterowania może być tylko umowa zgłoszenia – wówczas mailowo potwierdzimy tylko adres ośrodka i podamy telefony kontaktowe
 4. Po powrocie zachęcamy do dodania swojej opinii na temat hotelu, wyjazdu czy biura podróży, z którym pojechaliście – pozwoli to innym na podjęcie bardziej świadomej decyzji.