Gdzie zarezerwować dobry wyjazd narciarski?

Rezerwacji możecie dokonać bezpośrednio w Centrum Rezerwacji znajdującym się w Koszalinie lub zdalnie, odsyłając umowę na adres email i dokonując wpłaty na podany rachunek bankowy – zobacz: Jak Rezerwować

Nasze Centrum Rezerwacji

Nasze Centrum Rezerwacji mieści się w Koszalinie przy ul. Harcerskiej 9 c. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.

  • Infolinia dla Klientów: 94 311 58 25 lub 795 128 108
  • Możesz również skorzystać z formularza „Zapytaj – Zarezerwuj” znajdującego się w prawym dolnym rogu strony

Doświadczenie i profesjonalna obsługa

Mamy  blisko 10 lat doświadczenia w obsłudze rezerwacji on-line. Nasi konsultanci to ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem w turystyce, którzy sami jeżdżą na nartach, podróżują, wędrują, żeglują i nurkują sprawdzając osobiście regiony i hotele znajdujące się w ich ofercie.

Rezerwacja samych noclegów

W rzadkich przypadkach,  gdy w serwisie przedstawiać będziemy same hotele z którymi współpracujemy, a w których nie są organizowane przedszkola narciarskie czy polskie szkółki narciarskie, przy każdym z nich znajdować się będzie bezpośredni namiar na hotel lub współpracujący z hotelem system rezerwacyjny – najczęściej booking.

W takich sytuacjach rezerwacji można dokonywać bezpośrednio za pośrednictwem systemu lub w hotelu. Przedszkola Narciarskie.pl nie pośredniczą w takich rezerwacjach i nie mają wpływu na proces rezerwacji. Prosimy wówczas o bezpośredni kontakt z hotelem lub systemem rezerwacyjnym, za pomocą którego dokonaliście Państwo rezerwacji.