Organizujesz wyjazdy narciarskie, przedszkola narciarskie, szkolenia narciarskie dla dzieci lub dorosłych ? Masz ośrodek, hotel lub pensjonat blisko stoków narciarskich, wypożyczalnię sprzętu lub sklep sportowy? Jesteś właścicielem wyciągów lub przedstawicielem regionu narciarskiego ? To idealnie trafiłeś.

Przedszkola Narciarskie współpraca i reklama

Przedszkola Narciarskie to unikatowy projekt w polskim internecie. Docieramy bezpośrednio do osób zainteresowanych wyjazdami narciarskimi ze szczególnym uwzględnieniem narciarskich rodzin z dziećmi.

Mamy skuteczne narzędzie do zaprezentowania Twojej działalności osobom, które szukają w sieci dokładnie takich usług jakie oferujesz.

Szukasz nowych Klientów ? Znajdziemy ich dla Ciebie.

Jeśli organizujesz spotkanie, imprezę o tematyce narciarskiej, niekomercyjny event lub wprowadzasz na rynek ciekawą ofertę lub usługę, która może zainteresować narciarzy przyślij nam informację na info@przedszkolanarciarskie.pl, a być może z niej skorzystamy szykując kolejny artykuł.

Wpis Podstawowy

tylko dla regionów narciarskich i instruktorów

wpis ze zdjęciem i telefonem lub e-mailem

link do własnej strony + 149 zł/rok

Wpis Standardowy
50 % zniżki
do 30.09

3 zdjęcia

opis zoptymalizowany pod wyszukiwarki

dane adresowe

link do swojej strony

możliwość promocji wpisu

większa liczba wpisów do 50 % zniżki

Zapytaj

wpis sponsorowany

baner na 1 stronie

baner na podstronach

Wszystkie ceny są cenami brutto. Cennik promocyjny ważny do odwołania. Inne formy reklamy lub większa liczba wpisów do uzgodnienia.

Kontakt w sprawie reklamy i współpracy:

Studio Apakabar:
info@przedszkolanarciarskie.pl