Wyjazdy na narty z biurem Olimp taniej o 250 zł

Włochy, Austria i Francja. Samochodem, autokarem i samolotem. W sierpniu ze zniżką 250 zł od osoby

Rezerwując wyjazdy na narty z biurem Olimp  w sierpniu można oszczędzić nawet 250 zł od osoby. Kolejne biuro podróży wprowadza do sprzedaży wyjazdy narciarskie na sezon Zima 2017

Wyjazdy na narty z biurem Olimp

Tym razem start sprzedaży ogłosiło krakowskie biuro podróży Olimp specjalizujące się w wyjazdach narciarskich do Włoch, Austrii i Francji – zobacz opinie. Organizator kusi rabatami w wysokości 250 zł od osoby oraz gwarancją niezmienności ceny. Jest tylko jedno ale. Żeby skorzystać z promocji trzeba wpłacić całą kwotę do końca sierpnia.

Super okazja czy ryzyko ?

Czy gra jest warta świeczki ?

Z jednej strony można oszczędzić więcej niż uzyskałoby się trzymając pieniądze na lokacie. Przy rodzinie 4 osobowej oszczędności mogą sięgnąć 1000 zł. Z drugiej strony, ci którzy pamiętają falę upadłości biur podróży będą obawiali się powierzać tyle pieniędzy na ponad pół roku przed wyjazdem. Jeśli zaś wpłacimy tylko zaliczkę to promocja wcale nie wygląda już tak imponująco bo zniżki sięgają już tylko (lub aż) od 50 do 170 zł.

Co ważne, bez względu na to jak wysoką zaliczkę wpłacimy to organizator zapewnia, że bez względu na kursy walut cena rezerwacji nie ulegnie zmianie.

Wyjazdy na narty z biurem Olimp – co w ofercie ?

Kilkanaście regionów narciarskich we Włoszech ale też i Austria oraz Francja. Olimp oferuje możliwość dojazdu we własnym zakresie ale też dojazd autokarem lub samolotem do wybranych stacji. W wybranych regionach można też skorzystać ze szkoleń narciarskich i szkółek dla najmłodszych organizowanych przez polskich instruktorów. Opcja taka dostępna jest między innymi w hotelach umiejscowionych w regionach:

  • Val di Sole,
  • Paganella
  • Civetta
  • Vialattea
  • Val di Fiemme

Czy warto skorzystać z promocji na wyjazdy narciarskie z biurem Olimp ? Czekamy na Wasze opinie, szczególnie od tych, którzy korzystali na miejscu ze szkoleń dla dzieci.

 

1 komentarz

  1. Rysiek

    Czy warto pojechać na urlop z tym biurem? Czy oferują fajne wycieczki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.