Wyjazdy narciarskie z Wygoda Travel – opinie

Byłeś na nartach z biurem podróży Wygoda Travel ? Napisz swoją opinię i powiedz innym jak ci się podobało na wyjeździe. Wygoda Travel opinie o wyjazdach narciarskich, nie tylko ze szkoleniem.

Wygoda Travel opinie o wyjazdach narciarskich z krakowskim biurem Wygoda Travel. Byłeś na nartach z Wygoda Travel? Podziel się swoimi wrażeniami z wyjazdu.

Wygoda Travel opinie

Wygoda Travel była jednym z prekursorów wyjazdów narciarskich ze szkoleniami. To na ich programach „Mama i Ja” wzorowały się kolejne biura podróży i szkoły narciarskie. Program Mama i Ja, który początkowo odbywał się w Szczawnicy i obejmował szkolenia narciarskie dla dzieci z opieką na stoku oraz pakiet wieczornych animacji rozwijał się dynamicznie i ewoluował. W kolejnych sezonach doszły kolejne kierunki, w których realizowane były polskie szkółki narciarskie. Włochy w rejonie Aprica, Plose czy Val di Fiemme. Klienci wyjeżdżający na narty z dziećmi byli zachwyceni. Wreszcie nie mieli dylematu co zrobić na nartach z pociechami. Oddawali je pod opiekę polskich instruktorów, a sami mogli niemal bez reszty oddawać się swojej pasji. Większość osób pozytywnie odbierała i same programy, i organizację wyjazdu, i jakość zajęć prowadzonych przez instruktorów Wygoda Travel.

Na fali popularności Wygoda Travel zmodyfikowała programy Mama i Ja i wprowadziła wyraźny podział grup na początkujących oraz bardziej zaawansowanych (program kontynuacja). Jednak równolegle zaczęły pojawiać się też krytycznych opinii. Klienci narzekali na transport, głównie na czas przejazdu i przesiadki, anulacje programów ale chłodne opinie dotyczyły też coraz częściej samych szkółek dla dzieci. Ci, którzy wcześniej niemal w ciemno rezerwowali wyjazdy narciarskie z Wygoda Travel zaczęli baczniej przyglądać się ofertom konkurencyjnym.

Zmniejszeniu uległa liczba oferowanych programów ze szkółkami Mama i Ja i dziś, na sezon Zima 2016 na stronie organizatora, wśród dziesiątek propozycji wyjazdów na narty, można znaleźć zaledwie dwie zawierające program szkółek dla dzieci.

Karnet w cenie

Jak jest teraz ? Jeśli byłeś na nartach z biurem podróży Wygoda Travel to zapraszamy do podzielenia się w komentarzu swoimi wrażeniami na temat organizacji wyjazdu i szkółek dla dzieci. Pomożesz tym samym w podjęciu decyzji osobom, które zastanawiają się nad tym czy wyjazdy narciarskie z Wygoda Travel to dobry wybór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.