Narty w Polsce ze szkoleniem dla dzieci – promocja

100 zł zniżki na wyjazd na narty w Polsce ze szkoleniem dla dzieci i tyle samo zniżki na wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii z polskimi instruktorami. Do kiedy ?

O nowej promocji na wyjazd na narty w Polsce ze szkoleniem i wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii poinformowało biuro podróży Masz Wakacje

Narty w Polsce ze szkoleniem

Promocją objęte są wyjazdy narciarskie do Bukowiny przeznaczone dla rodzin z dziećmi. W programie znaleźć można szkolenia narciarskie i całodniowy program zajęć dla dzieci. Zakwaterowanie odbywa się w pensjonacie z basenem i widokiem na Tatry. Do końca września wyjazd można kupić o 100 zł taniej. Promocją objęte są również obozy narciarskie i snowboardowe organizowane w tym samym ośrodku. Cena w zależności od programu i zakwaterowania zaczyna się od 1140 zł za dziecko i 1240 zł za os dorosłą.

informacje o promocji

narty w polsce ze szkoleniem

Włochy i Austria – przedszkola narciarskie w promocji

Tyle samo można oszczędzić gdy do końca września zdecydujecie się zarezerwować jeden z wyjazdów do Włoch lub Austrii zawierających przedszkola narciarskie i szkolenia dla dzieci i dorosłych. Oprócz zniżki, której maksymalna wysokość uzależniona jest od ilości dzieci i wieku (przy 5 osobach rabat może sięgać 500 zł) skorzystać można z coraz bardziej popularnych pakietów jak gwarancja ceny lub zniżka na ubezpieczenie od kosztów rezygnacji.

Kilka z propozycji objętych promocją znajdziecie również w naszym serwisie – zobacz ciekawe wyjazdy na narty z dziećmi w serwisie Przedszkola Narciarskie.

Więcej informacji o promocjach na wyjazdy narciarskie znajdziecie tutaj