NaFerie.pl – specjaliści od rodzinnych wyjazdów na narty

Naferie.pl to specjaliści od wyjazdów na narty z dziećmi. Wyjazdów ze szkoleniami narciarskimi dla dzieci i przedszkolem narciarskim. Zobacz: Naferie.pl opinie i podstawowe informacje o firmie.

NaFerie.pl wyjazdy rodzinne na narty

Naferie.pl specjalizuje się w organizacji narciarskiego wypoczynku dla rodzin z dziećmi w Polsce, Włoszech i na Słowacji. Z naszych usług przez 5 lat działalności skorzystało już ponad 3000 klientów. Zorganizowaliśmy ponad 50 wyjazdów,  a w zorganizowanych przez nas szkoleniach narciarskich dla dzieci oraz w przedszkolach narciarskich udział wzięło ponad 1000 maluchów.

Szkolenia i przedszkola narciarskie dla dzieci

Wyjazdy z Naferie.pl to kompleksowa organizacja, sprawdzone hotele i profesjonalna kadra 50 instruktorów oraz animatorów, atrakcje dla dzieci oraz dorosłych , ciekawe i nie spotykane rozrywki. Naszym celem jest stworzenie programu, w którym wysoki poziom nauczania i doskonalenia umiejętności narciarskich jest połączony z wyjątkowym, dopasowanym do wszystkich programem popołudniowych aktywności – tworząc spójną całość i zapewniając dobrą zabawę przez cały dzień.

naferie.pl opinie o wyjazdach
Naferie.pl opinie

Wysoka jakość i niepowtarzalna atmosfera

Naferie.pl to przede wszystkim ludzie – obsługa, instruktorzy, animatorzy oraz najważniejsi – Wy, drodzy Klienci – wszyscy tworzymy tę niepowtarzalną atmosferę wyjazdów.! Dbając o najmniejsze szczegóły, rozwiązując nawet najdrobniejsze problemy sprawiamy, że zimowy wyjazd z naferie.pl to idealny urlop.

Oferta Zima 2017

W ofercie na nadchodzący sezon zimowy znajdziecie wyjazdy narciarskie ze szkoleniem organizowane w Murzasichle, zimowisko narciarskie dla dzieci oraz wyjazdy z polskimi szkółkami do Włoch. Oferty organizowane przez NaFerie.pl znajdujące się w serwisie Przedszkola Narciarskie znajdziecie tutaj. Zapraszamy również na oficjalną stronę Organizatora: www.NaFerie.pl

NaFerie.pl opinie

Jeśli byłeś już na jednym z wyjazdów organizowanych przez Na Ferie.pl to podziel się swoją opinią na temat organizacji wyjazdu i panujących warunków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.