Lądek Zdrój – rodzinna stacja narciarska

Wyciągi narciarskie Lądek Zdrój to idealne miejsce na narty dla rodzin. warto przyjechać tu tez z klasą i skorzystać z pakietu Narty Dzieciom

Wyciągi narciarskie Lądek Zdrój

Stacja Narciarska Lądek Zdrój jest niewielkim ośrodkiem narciarskim położonym na północnych stokach góry Trojak. Stacja znajduje się w samym sercu Lądka-Zdroju, a od wyciągów do części uzdrowiskowej jest zaledwie ok. 300 m.

wyciągi narciarskie Lądek Zdrój
Wyciągi narciarskie Lądek Zdrój

Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi

Dla miłośników białego szaleństwa przygotowano pięć tras zjazdowych – cztery z nich dla narciarzy początkujących (niebieskie) oraz jedna dla bardziej wymagających (czerwona).

Na terenie ośrodka znajdują się:

  1. Wypożyczalnia nart posiadająca ok. 400 kompletów. Wypożyczalnia jest otwarta codziennie w godzinach od 9.00-22.00.
  2. Restauracja, grill bar, a przy górnej stacji kolei linowej usytuowana jest przeszklona arenka, z której rozpościera się piękny widok na część uzdrowiskową Lądka Zdroju. Serwowane są w nich smaczne potrawy oraz napoje.
  3. Profesjonalne szkółki narciarskie, które na specjalnie wygospodarowanym terenie, przy wyciągu Baby Lift prowadzą w sposób efektywny, bezpieczny i przyjemny naukę jazdy na nartach.
  4. Od 01.01.2016 roku na Stacji funkcjonuje nowo otwarta sala zabaw „Świat Dzieci”, w której można pozostawić swoje pociechy w wieku 3-10 lat pod opieką animatorki. Szaleństwo w konstrukcji zabawowej (kulkach) oraz wiele innych atrakcji pozwoli maluchom bezpiecznie spędzić czas nawet przez kilka godzin, a rodzice mogą w tym czasie swobodnie korzystać z uroków białego szaleństwa.

Lądek Zdrój – Narty Dzieciom

Bliskość centrum sprawia – iż pasjonaci białego szaleństwa mają do swojej dyspozycji pobliskie hotele, pensjonaty, domy gościnne, a po udanym szusowaniu mogą wybrać się na podbój Lądka Zdroju, który jest jednym z najbardziej malowniczych kurortów w Polsce.

Lądek Zdrój ski
Nowoczesne wyciągi narciarskie Lądek Zdrój

Dodatkową atrakcją Stacji Narciarskiej w Lądku Zdroju jest przedsięwzięcie skierowane do grup szkolnych pod nazwą  „Narty Dzieciom” .  To kilkugodzinny pobyt w ośrodku narciarskim połączony z nauką jazdy na nartach. Działa tylko w dni powszednie sezonu niskiego, gdy na stoku panuje niewielki ruch, co stwarza odpowiednio komfortowe warunki dla dzieci. Koszt udziału w programie to tylko 38 zł

Pakiet Narty Dzieciom składa się z:

  • karnetu na wszystkie wyciągi,
  • wypożyczenia kompletnego sprzętu narciarskiego,
  • opieki instruktorów, którzy poprzez zabawę uczą jeździć dzieci na nartach,
  • ciepłego posiłku.

Wyciągi narciarskie Lądek Zdrój zapraszają

Stacja Narciarska Lądek Zdrój to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu wraz z rodziną i przyjaciółmi. Każdy znajdzie odpowiednią dla siebie trasę zjazdu. Panuje tam miła atmosfera, a karnety są w przystępnej cenie – więcej informacji o stacji narciarskiej Lądek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.