Wyjazdy Narciarskie na jakie sami chcielibyśmy pojechać

Nie lubię dużych firm i korporacji. Również w turystyce. Nie lubię być tylko kolejnym numerkiem, który ma się przełożyć na określony zysk, a potem zniknąć. I wcale nie mówię, że zysk jest czymś złym lub wstydliwym. Każda firma otwiera się dla zysku. Natomiast zdecydowanie lepiej czuję się w niewielkich, rodzinnych firmach. Choćby dlatego, że wiem konkretnie kto stoi za organizacją mojego wyjazdu.

Konkretnie czyli z imienia i nazwiska. Jest to szczególnie istotne kiedy chce się załatwić coś dodatkowego, czego nie ma w katalogu. Lub wówczas gdy trzeba o coś konkretnie zapytać. Np czy pokój ma balkon. Spróbuj to zrobić w korporacji. W najlepszym razie otrzymasz odpowiedź: niestety nie dysponujemy taką informacją lub przekazałam zapytanie do odpowiedniego działu. Jeśli pytanie jest proste to czasem jest szansa na odpowiedź, częściej kontakt się urywa. W korporacji liczy się czas. Po co tracić czas na upierdliwego klienta, który nie rokuje gdy można w tym czasie zająć się tymi mniej konfliktowymi lub mniej dociekliwymi.

W małej firmie liczy się zazwyczaj każdy klient i obieg informacji jest krótszy. Ogranicza się zazwyczaj do pytania: panie Marku, Franku, Michale … czy mamy tam pokój rodzinny i garaż bo klient pyta …

Z kim pojechać na narty ?

Oczywiście trochę uogólniam. Czasami i duże firmy mają swoje plusy ale w przypadku wyjazdów na narty wolę współpracować z „małymi”. Oczywiście nie ze wszystkimi ale na szczęście jest kilka sprawdzonych, na których nie przejechałem się od wielu już lat. Jak choćby poznański Promotor.

Sami o sobie mówią, że organizują wyjazdy narciarskie tak jakby robili to dla siebie. Dlatego wiem, że gdy zapytam o cokolwiek to zawsze dostanę rzetelną odpowiedź. Rzetelną jest tutaj słowem kluczem bo wszystkie hotele są zawsze sprawdzane osobiście przez kogoś z biura. Wiem też, że na wyjeździe będzie panowała sympatyczna atmosfera bo rzadko jedzie tam ktoś z przypadku. Duża część uczestników to stali klienci, którzy wiedzą czego się spodziewać. Często znają siebie nawzajem bo po jednym wyjeździe jadą kolejny raz, zabierając znajomych. Bywa, że umawiają się z instruktorami bo większość kadry też jeździ na wyjazdy z Promotorem cyklicznie, co roku.

Oni też wiedzą, że będzie fajnie 😉

Promotor wyjazdy narciarskie

Promotor to biuro podróży organizujące wyjazdy narciarskie głównie dla rodzin. Na wielu z nich jadą polscy instruktorzy zajmujący się szkoleniem dzieci i dorosłych oraz organizowane są przedszkola narciarskie i szkółki narciarskie dla dzieci. W ofercie znajdują się wyjazdy na narty do Czech, Austrii i Włoch.

Wyjazdy narciarskie Promotora ze szkoleniami narciarskimi i Przedszkola Narciarskie znajdziecie tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.