Szukasz ciuchów na narty ? Wyprzedaż w …

Jeśli tuż przed wyjazdem na narty zorientowałeś się, że Twoja kurtka narciarska jest zbyt mała, polar się porwał, a spodnie narciarskie dziecka zniknęły gdzieś w bliżej niewyjaśnionych okolicznościach to zajrzyj do sklepów Tchibo. Wciąż trwa tam wyprzedaż kolekcji zimowej, w której sporo niezłej jakości ciuchów narciarskich można kupić w sporych przecenach. W ofercie znajdują się ciuchy dla całej rodziny, w tym dla dzieci.

Odzież narciarska Tchibo

Tylko czy odzież narciarska sygnowana marką specjalizującą się w parzeniu kawy przyda się na stoku ? Osobiście, od kilku lat używam kurtki narciarskiej typu softshell i bardzo ją sobie chwalę. I paradoksalnie częściej niż na nartach wykorzystuję ją w codziennym użytkowaniu. Doskonale utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała, chroni przed wiatrem i nieźle sprawdza się też przy niewielkich opadach deszczu lub śniegu. Na nartach doskonale sprawdzi się podczas wiosennych wyjazdów na słonecznych, włoskich stokach, a w tym roku, poza kilkoma dniami gdy na Pomorzu solidnie przymroziło, to softshell z Tchibo z powodzeniem zastąpił mi zimową kurtkę.

Do dziś wykorzystuję również maskę neoprenową z Tchibo, w którą zaopatrzyłem się po jednym z wyjazdów na narty do Livigno. Mróz sięgał wówczas 25 stopni poniżej zera, a ja z czerwonym od zimna nosem, z zazdrością przyglądałem się tym, którzy na wyciągu chowali twarz za prywatną, neoprenową zasłonką. Od tamtej pory neoprenowa maska towarzyszyła mi podczas wszystkich wyjazdów na narty, a sprawdziła się również świetnie podczas zimowych wędrówek wzdłuż wybrzeża Bałtyku.

odzież narciarska Tchibo maska neoprenowa
Odzież narciarska Tchibo – maska neoprenowa jeździ ze mną wszędzie …

Kilka lat temu skusiłem się również na ciepłą bieliznę termoaktywną firmowaną przez Tchibo i tu również przy amatorskich zastosowaniach nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Stworzyła idealny komplet s moimi spodniami JMP i bez względu czy temperatury były na poziomie zera stopni czy – 10 to zawsze było mi w takim komplecie idealne, nie za ciepło i nie za zimno, i co najważniejsze sucho. To drugie to w dużej mierze zasługa doskonałych spodni ze świetnie działającą membraną, ale przyznać muszę, że bielizna Tchibo świetnie z nimi współpracowała.

Odzież narciarska Tchibo kolekcja 2016

Nową kolekcję odzieży narciarskiej Tchibo znajdziecie pewnie w sklepach, a na pewno na stronie internetowej. Zniżki są różne. Od kilku kilkunastu procent, na przykład męską bieliznę termoaktywną można kupić za 45-69 zł (przecenione z 59-89 zł w zależności od rodzaju) po nawet 50 %. Np narciarski kombinezon dla dziecka został przeceniony z 219 zł na 129 zł, a kurtka zimowa ze 129 zł na 79 zł

Udanego polowania na okazję.

Yeti Club
Yeti Club przedszkola narciarskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *