Szukasz ciuchów na narty ? Wyprzedaż w …

Jeśli tuż przed wyjazdem na narty zorientowałeś się, że Twoja kurtka narciarska jest zbyt mała, polar się porwał, a spodnie narciarskie dziecka zniknęły gdzieś w bliżej niewyjaśnionych okolicznościach to zajrzyj do sklepów Tchibo. Wciąż trwa tam wyprzedaż kolekcji zimowej, w której sporo niezłej jakości ciuchów narciarskich można kupić w sporych przecenach. W ofercie znajdują się ciuchy dla całej rodziny, w tym dla dzieci.

Odzież narciarska Tchibo

Tylko czy odzież narciarska sygnowana marką specjalizującą się w parzeniu kawy przyda się na stoku ? Osobiście, od kilku lat używam kurtki narciarskiej typu softshell i bardzo ją sobie chwalę. I paradoksalnie częściej niż na nartach wykorzystuję ją w codziennym użytkowaniu. Doskonale utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała, chroni przed wiatrem i nieźle sprawdza się też przy niewielkich opadach deszczu lub śniegu. Na nartach doskonale sprawdzi się podczas wiosennych wyjazdów na słonecznych, włoskich stokach, a w tym roku, poza kilkoma dniami gdy na Pomorzu solidnie przymroziło, to softshell z Tchibo z powodzeniem zastąpił mi zimową kurtkę.

Do dziś wykorzystuję również maskę neoprenową z Tchibo, w którą zaopatrzyłem się po jednym z wyjazdów na narty do Livigno. Mróz sięgał wówczas 25 stopni poniżej zera, a ja z czerwonym od zimna nosem, z zazdrością przyglądałem się tym, którzy na wyciągu chowali twarz za prywatną, neoprenową zasłonką. Od tamtej pory neoprenowa maska towarzyszyła mi podczas wszystkich wyjazdów na narty, a sprawdziła się również świetnie podczas zimowych wędrówek wzdłuż wybrzeża Bałtyku.

odzież narciarska Tchibo maska neoprenowa
Odzież narciarska Tchibo – maska neoprenowa jeździ ze mną wszędzie …

Kilka lat temu skusiłem się również na ciepłą bieliznę termoaktywną firmowaną przez Tchibo i tu również przy amatorskich zastosowaniach nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Stworzyła idealny komplet s moimi spodniami JMP i bez względu czy temperatury były na poziomie zera stopni czy – 10 to zawsze było mi w takim komplecie idealne, nie za ciepło i nie za zimno, i co najważniejsze sucho. To drugie to w dużej mierze zasługa doskonałych spodni ze świetnie działającą membraną, ale przyznać muszę, że bielizna Tchibo świetnie z nimi współpracowała.

Odzież narciarska Tchibo kolekcja 2016

Nową kolekcję odzieży narciarskiej Tchibo znajdziecie pewnie w sklepach, a na pewno na stronie internetowej. Zniżki są różne. Od kilku kilkunastu procent, na przykład męską bieliznę termoaktywną można kupić za 45-69 zł (przecenione z 59-89 zł w zależności od rodzaju) po nawet 50 %. Np narciarski kombinezon dla dziecka został przeceniony z 219 zł na 129 zł, a kurtka zimowa ze 129 zł na 79 zł

Udanego polowania na okazję.

Yeti Club
Yeti Club przedszkola narciarskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.