Biuro Podróży Allegra – przedszkola narciarskie

Biuro Allegra opinie z wyjazdów narciarskich zawierających przedszkola narciarskie i polskie szkółki narciarskie

Biuro Allegra opinie, wrażenia i oferta narciarska.

Biuro Podróży Allegra to jedno z nielicznych biur w Polsce specjalizujących się tylko w rodzinnych wyjazdach narciarskich ze szkoleniami i opieką dla najmłodszych. W ofercie znajdziecie całodzienną opiekę nad dziećmi, szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dzieci i dorosłych na różnych poziomach czy animacje. Szczególnie warte uwagi przy wyjazdach na narty z dziećmi są hotele klubowe. To tam można szczególnie poczuć zalety wyjazdów z polskimi instruktorami szczególnie, że opieka, szkółki i zajęcia poza narciarskie są w nich zupełnie bezpłatne.

Biuro Podróży Allegra – oferta

W ofercie biura podróży Allegra znajdziecie wyjazdy do Włoch i Austrii. Prym wiodą znane i lubiane przez narciarzy ośrodki jak:

  • Val di Sole
  • Paganella
  • Val di Fiemme
  • Livigno

Jednak od kilku już sezonów biuro sukcesywnie rozwija swoją ofertę wyjazdów narciarskich ze szkoleniami do Austrii. Na miejsce dojechać można swoim transportem lub wykupionym autokarem. Biuro nie ma wyjazdów z dolotem samolotem.

Allegra – szkolenia i program

Analizując propozycje biura nie można nie dostrzec, że jest ona skierowana głównie dla rodzin. W większości z nich bowiem,  szczególny nacisk położony jest na to, na co zwracają uwagę  ci, którzy na narty wyjeżdżają ze swoimi pociechami:

  • dobrej klasy hotele, często z basenem, strefą spa i dużą ilością udogodnień dla dzieci
  • hotele blisko wyciągów narciarskich
  • polscy instruktorzy
  • szkolenia narciarskie i snowboardowe na różnych poziomach
  • szkółki i przedszkola narciarskie dla dzieci
  • całodzienna opieka nad dziećmi
  • animacje polskojęzyczne i opieka po nartach

Natomiast wyjazdy przed i posezonowe oraz wyjazdy free ski to również wyjazdy przeznaczone dla narciarskich samotników, którzy zamierzają wyszaleć się na stoku i dobrze bawić po nartach.

Biuro Allegra opinie

Jeśli brałeś udział w jednym z wyjazdów organizowanych przez biuro Allegra ze Szczecina to podziel się swoją opinią na temat wyjazdu. Napisz jak było, jak podobał Ci się hotel i jak przebiegały szkółki narciarskie czy przedszkola narciarskie dla dzieci

Pełną ofertę biura Allegra na zimę 2017 znajdziesz tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *