Biuro Podróży Allegra – przedszkola narciarskie

Biuro Allegra opinie z wyjazdów narciarskich zawierających przedszkola narciarskie i polskie szkółki narciarskie

Biuro Allegra opinie, wrażenia i oferta narciarska.

Biuro Podróży Allegra to jedno z nielicznych biur w Polsce specjalizujących się tylko w rodzinnych wyjazdach narciarskich ze szkoleniami i opieką dla najmłodszych. W ofercie znajdziecie całodzienną opiekę nad dziećmi, szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dzieci i dorosłych na różnych poziomach czy animacje. Szczególnie warte uwagi przy wyjazdach na narty z dziećmi są hotele klubowe. To tam można szczególnie poczuć zalety wyjazdów z polskimi instruktorami szczególnie, że opieka, szkółki i zajęcia poza narciarskie są w nich zupełnie bezpłatne.

Biuro Podróży Allegra – oferta

W ofercie biura podróży Allegra znajdziecie wyjazdy do Włoch i Austrii. Prym wiodą znane i lubiane przez narciarzy ośrodki jak:

 • Val di Sole
 • Paganella
 • Val di Fiemme
 • Livigno

Jednak od kilku już sezonów biuro sukcesywnie rozwija swoją ofertę wyjazdów narciarskich ze szkoleniami do Austrii. Na miejsce dojechać można swoim transportem lub wykupionym autokarem. Biuro nie ma wyjazdów z dolotem samolotem.

Allegra – szkolenia i program

Analizując propozycje biura nie można nie dostrzec, że jest ona skierowana głównie dla rodzin. W większości z nich bowiem,  szczególny nacisk położony jest na to, na co zwracają uwagę  ci, którzy na narty wyjeżdżają ze swoimi pociechami:

 • dobrej klasy hotele, często z basenem, strefą spa i dużą ilością udogodnień dla dzieci
 • hotele blisko wyciągów narciarskich
 • polscy instruktorzy
 • szkolenia narciarskie i snowboardowe na różnych poziomach
 • szkółki i przedszkola narciarskie dla dzieci
 • całodzienna opieka nad dziećmi
 • animacje polskojęzyczne i opieka po nartach

Natomiast wyjazdy przed i posezonowe oraz wyjazdy free ski to również wyjazdy przeznaczone dla narciarskich samotników, którzy zamierzają wyszaleć się na stoku i dobrze bawić po nartach.

Biuro Allegra opinie

Jeśli brałeś udział w jednym z wyjazdów organizowanych przez biuro Allegra ze Szczecina to podziel się swoją opinią na temat wyjazdu. Napisz jak było, jak podobał Ci się hotel i jak przebiegały szkółki narciarskie czy przedszkola narciarskie dla dzieci

Pełną ofertę biura Allegra na zimę 2017 znajdziesz tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.