Narty z biurem Olimp z Krakowa – opinie

Jeśli byłeś na wyjeździe narciarskim organizowanym przez biuro podróży Olimp to tutaj możesz podzielić się swoimi uwagami na temat realizacji wyjazdu.

Planujesz wyjazd na narty z biurem Olimp? Zobacz informacje o firmie i opinie innych uczestników wyjazdów narciarskich.

Narty z biurem Olimp

Biuro Olimp z Krakowa specjalizuje się w wyjazdach na narty, głównie do Włoch. Od wielu lat organizuje autokarowe wyjazdy narciarskie do kilkunastu już, najpopularniejszych ośrodków narciarskich m.in. do Livigno, Val di Sole, Val di Fiemme, na Kronplatz, do Val Gardeny i Cortiny d`Ampezzo.

Od kilku lat, co roku w ofercie pojawiają się też nowe ośrodki, bardziej i mniej znane. Aktualnie na narty z biurem Olimp pojedziesz też do takich stacji jak:

  • Paganella,
  • Monte Bondone,
  • Alta Badia,
  • Alta Pusteria,
  • Bormio,
  • Bardonecia
  • Zoncolan
  • Aosta
  • Vialattea

I wielu innych regionów we Włoszech, a od kilku sezonów również do Francji, Austrii i Szwajcarii. Oprócz wyjazdów autokarowych biuro Olimp z Krakowa w ofercie ma również wyjazdy narciarskie z przelotem samolotem i wyjazdy na narty z dojazdem własnym.

Narty z biurem Olimp – szkolenia

Od kilku lat biuro rozwija też oferty wyjazdów ze szkoleniami narciarskimi i przedszkola narciarskie dla dzieci. Szkółki dostępne są tylko w wybranych hotelach, a organizatorzy zapewniają, że to idealne oferty na wyjazdy narciarskie z dziećmi. Obiecują całodzienną opiekę nad dziećmi, polskich instruktorów zajmujących się szkoleniami i zachwalają program gier i zabaw, które czekają na dzieci.

W wybranych hotelach działać mają też w sezonie zimowym polskie szkółki narciarskie i snowboardowe, w których jeśli wierzyć zapewnieniom zawartym w ofercie biura Olimp, profesjonalni instruktorzy pomogą początkującym poznać tajniki jazdy na nartach lub snowboardzie, a zaawansowanym podszlifować swoją technikę.

Biuro Olimp z Krakowa – opinie

Czy tak jest na prawdę ? Czy oferta jest zgodna z tym co otrzymuje się po przyjeździe na miejsce ?

Jeśli byłeś na nartach z biurem Olimp z Krakowa, brałeś udział w organizowanych szkoleniach narciarskich czy snowboardowych lub Twoje dziecko uczestniczyło w oferowanych przedszkolach narciarskich podziel się swoimi wrażeniami z pobytu. Napisz swoją opinię na temat biura podróży Olimp i pomóż innym podjąć właściwą decyzję. Opisz krótko swoje odczucia dotyczące hotelu, przebiegu imprezy czy transportu lecz przede wszystkim daj znać jak przebiegały same szkolenia narciarskie i opieka nad dziećmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.