Folgaria wyjazd narciarski ze szkoleniami – hotel Eghel

Wyjątkowy wyjazd narciarski dla rodzin z dziećmi ze szkoleniami w cenie

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd narciarski dla rodzin z dziećmi. Zakwaterowanie w hotel  Eghel dysponującym basenem i bogatym zapleczem wellness, który jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi.

W cenie wyjazdu narciarskiego uwzględnione są szkolenia narciarskie i szkółki narciarskie dla dzieci oraz opieka po nartach i bogaty program animacyjny … Doskonały region narciarski znajdujący się w bezpośredniej bliskości hotelu  (super trasy i dużo mniej ludzi niż w sąsiednich regionach), polscy instruktorzy i wysoki standard hotelu sprawiły, że to najpopularniejszy wyjazd narciarski ze szkoleniami …

Folgaria wyjazd narciarski ze szkoleniami – hotel Eghel

Yeti Club poleca: Hotel Eghel we włoskiej Folgarii to jeden z ulubionych hoteli wśród rodzin z dziećmi w ostatnich 3 sezonach. Świetnie przygotowane trasy narciarskie i polscy instruktorzy organizujący szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych oraz animacje. Do tego doskonałe zaplecze rekreacyjne z basenem i świetna kuchnia.  Hotel Eghel jest hotelem klubowym, w którym pełny pakiet: przedszkola narciarskie z opieką dla dzieci, szkółki narciarskie, szkolenia dla dorosłych i animacje dla dzieci i dorosłych wliczone są w cenę wyjazdu !

wyjazd na narty z dziećmi
Folgaria wyjazd narciarski ze szkoleniami

Hotel Eghel to między innymi:

• Basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą + świetne SPA
  • doskonałe położenie: 500 m od centrum Folgarii i 400 m od stoków (76 km tras narciarskich)
  • świetna kuchnia
  • 5 gabinetów masażu i zabiegów upiększających – dodatkowo płatne

W programie wyjazdu narciarskiego do Włoch znajdziecie między innymi:

• przedszkole narciarskie i szkółki narciarskie dla dzieci  w cenie wyjazdu (6 dni x 6 h)
  • szkolenia narciarskie dla dorosłych w cenie wyjazdu (6 dni x 2 h)
  • animacje wieczorne dla dzieci
  • animacje Apress Ski dla dorosłych w hotelu