Wyjazdy narciarskie 2016 – dokąd, z kim i kiedy …

Wyjazdy narciarskie 2016, dokąd wyjechać na narty w sezonie Zima 2016, kiedy rezerwować, jakie regiony nadają się dla rodzin z dziećmi, co to są przedszkola narciarskie, promocje, sprawdzeni organizatorzy, hity ubiegłych sezonów… Wszystko co warto wiedzieć o ofercie na Zimę 2016 w sierpniu …

Wyjazdy narciarskie 2016 nie tylko dla rodzin

Jeśli podobnie jak my, mimo środka sezonu letniego już zastanawiacie się nad tym gdzie by tu pojechać na narty z dziećmi w sezonie Zima 2016 to mamy dla Was kilka szczegółów dotyczących oferty na wyjazdy narciarskie 2016.

 

Narty w sprzedaży od lipca

Ci, którzy na narty jadą bez dzieci i nie potrzebują szkoleń mają prościej. Oferta narciarska dostępna jest w biurach podróży już od lipca, a w niektórych z nich nawet i wcześniej. Na jakie oferty warto zwrócić uwagę ?

Ciekawą ofertę na wyjazdy narciarskie 2016 z dojazdem własnym ma Neckermann, a oferta dostępna jest w sprzedaży już od czerwca. Dużym plusem zimowej oferty Neckermanna jest ogromny wybór apartamentów, pensjonatów i hoteli oraz atrakcyjne ceny. Często dużo niższe niż te, które otrzymać można bezpośrednio w hotelu. Wynika to z faktu, że Neckermann biorąc dużą liczbę pokoi w ośrodku dostaje duże zniżki, które nawet po doliczeniu własnej marży pozwalają mu sprzedać miejsca taniej niż sprzedaje je klientom indywidualnym sam hotel.

Dlatego na narty do Francji można pojechać już oo niecałych 150 zł za tydzień (przed sezonem i przy pełnym obłożeniu apartamentu). Najtańszy wyjazd narciarski do Włoch to 105 zł (założenia podobne jak przy Francji), a obiekty w Czechach czy na Słowacji rezerwować można już odpowiednio od 55 (Czechy) i 85 zł (Słowacja). W ofercie Neckermanna dostępne są też: Andora, Austria i Szwajcaria ale też i Polska.

 

Narty z karnetem

Ciekawą ofertę na wyjazdy narciarskie 2016 ma też niemiecka firma Travel Trex (oferta zimowa znana jest pod marką Snowtrex). W odróżnieniu od zimowej oferty Neckermanna, praktycznie wszystkie obiekty oferowane przez Snowtrex w cenie zawierają już karnety narciarskie. Do końca sierpnia można skorzystać z dodatkowej zniżki w wysokości 129 zł na osobie.

 

Wyjazdy narciarskie 2016 ze szkoleniem

Od końca sierpnia w sprzedaży dostępne są również wyjazdy narciarskie ze szkoleniem. Ofertę z przedszkolem narciarskim Baby Ski ma już Promotor – szkółki narciarskie dostępne są za dodatkową opłatą. Natomiast od 1.09 w ofercie dostępna są też wyjazdy narciarskie sygnowane marką Allegra Ski Team, w których przedszkola narciarskie i szkółki dla dzieci, w hotelach klubowych, wliczone są w cenę wyjazdu. Rezerwując taki wyjazd do końca września można liczyć na zniżkę w wysokości 100 zł od osoby. W ofercie są między innymi wyjazdy do Włoch: Val di Sole, Folgaria, Kronplatz i Val di Fiemme oraz do Austrii: Innsbruck, Dachstein i Brandertal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.