Szkółki narciarskie Beskid Travel w Austrii

Szkółki narciarskie Beskid Travel w Austrii. Byłeś na nartach z biurem podróży Beskid Travel? Podziel się swoją opinią z innymi i pomóż im podjąć decyzję z jakim biurem podróży pojechać na narty …

Szkółki narciarskie Beskid Travel znajdziecie głównie w Austrii na stokach lodowca Stubai

Biuro Podróży Beskid Travel

Beskid Travel to licencjonowane biuro podróży specjalizujące się w wyjazdach narciarskich w Alpy. Ich szkółki narciarskie znajdziecie głównie na lodowcu Stubai w Austrii.

Podstawowym atutem oferty organizatora z Brennej jest program, w którym od pierwszego spojrzenia widać docelowego adresata wyjazdów. Szkolenia narciarskie, szkółki narciarskie dla dzieci i opieka na stoku powodują, że katalogom firmy ze szczególnym zainteresowaniem powinni przyjrzeć się rodzice z dziećmi.

Szkółki narciarskie Beskid Travel
Szkółki narciarskie Beskid Travel to wyjazdy narciarskie połączone ze szkoleniem narciarskim dla dzieci. Byłeś na wyjeździe z biurem podróży Beskid Travel? Napisz swoją opinię i podziel się wrażeniami z pobytu …

Szkółki narciarskie Beskid Travel

Organizatorzy zapewniają, że staranny dobór instruktorów to podstawa ich programów.  Anonsują szkolenia narciarskie realizowane na różnych poziomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych. Widać, że szczególny nacisk położony jest na szkolenia dla dzieci i to tej części programu Beskid Travel poświęca najwięcej uwagi zachwalając swoje wyjazdy narciarskie do Austrii. To miłe, bo wbrew pozorom oferta rodzinnych wyjazdów narciarskich dla rodzin wcale nie jest aż tak bogata jak mogłoby się to wydawać.

Beskid Travel opinie

Przeglądając programy wyjazdów narciarskich  wszystko wygląda bardzo interesująco. A jak jest w rzeczywistości ? Jeśli byłeś uczestnikiem wyjazdu do Austrii i brałeś udział w organizowanych przez Beskid Travel szkoleniach napisz swoją opinię i podziel się swoimi wrażeniami z pobytu. Dzięki temu pomożesz innym w wyborze wyjazdu na ferie zimowe i sam będziesz mógł skorzystać z porad napisanych przez innych.

1 komentarz

  1. Kar

    Rewelacyjna oferta dla rodzin z dziecmi! My wlasnie jestesmy z BeskidTravel na lodowcu z 3-ka dzieci – “wszyscy zadowoleni” to mal powiedziane! Jak to sie teraz modnie mowi: PETARDA! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.