Snowtrex opinie

Snowtrex opinie o wyjazdach narciarskich z biurem podróży Snowtrex. Byłeś? podziel się wrażeniami z pobytu …

Snowtrex opinie o wyjazdach narciarskich z biurem podróży Snowtrex.

Co to jest Snowtrex? To marka należąca do niemieckiego biura podróży Travel Trex. Snowtrex specjalizuje się w wyjazdach zimowych i trzeba przyznać, że oferta biura jest naprawdę imponująca. 1500 obiektów w ponad 500 miejscowościach we Włoszech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Czechach, a nawet w Polsce.

Znakiem rozpoznawczym Snowtrex są wyjazdy narciarskie z karnetem w cenie. We wszystkich obiektach znajdujących się w ofercie biura, standardowo w cenie wliczony jest skipass. W przypadku gdy na wyjazd zabieramy babcię, która ma opiekować się dziećmi i nie będzie jeździła na nartach, karnet można w trakcie rezerwacji „odpiąć”, wówczas system sam skoryguje cenę.

Snowtrex szkolenia i szkółki

Organizator reklamuje swoje oferty wieloma korzyściami dla swoich klientów. Na stronie znaleźć można między innymi takie hasła jak:

  • Korzystne wyjazdy na narty z karnetem, zniżki dla dzieci
  • Świadczenia dodatkowe: kursy, sprzęt narciarski itp.
  • Ferie zimowe z Gwarancją-Best-Price i Gwarancją śniegu!
  • Certyfikat Trusted Shop i gwarancja zwrotu pieniędzy

Jednak warto pamiętać, że szkolenia narciarskie znajdujące się w ofercie wyjazdów ze Snowtrex to zazwyczaj szkółki oferowane przez hotel lub partnerów na miejscu i zazwyczaj będą to instruktorzy miejscowi, a nie polskojęzyczni.

Snowtrex opinie
Snowtrex opinie. Byłeś na nartach z biurem Snowtrex ? Napisz swoją opinię i powiedz co ci się podobało, a co trzeba zmienić

Snowtrex opinie

Jednak ci, którzy ponad program szkoleń, animacji czy opieki nad dziećmi przedkładają duży wybór wyjazdów, atrakcyjne ceny pewnie zainteresują się ofertą niemieckiego biura. Jeśli masz doświadczenia z wyjazdów ze Snowtrex napisz swoją recenzję i opinię na temat biura. Pomożesz tym samym innym podjąć decyzję czy warto wyjechać na narty ze Snowtrex.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *