Jedziesz na narty ? Możesz dostać 200 zł

Przedszkola Narciarskie dołączyły do akcji organizowanej w serwisie SkiForum przez Yeti Club.pl. Teraz również na hasło Przedszkola Narciarskie można będzie dostać zwrot do 200 zł za wyjazd narciarski.

Rodzinne wyjazdy narciarskie

Jak to działa ? Wystarczy zajrzeć do oferty na rodzinne wyjazdy narciarskie znajdującej się na stronie www.YetiClub.pl i wybrać jeden z nich. Rezerwując do 4 października można skorzystać ze zniżki za wczesną rezerwację w wysokości 100 zł od os – maksymalnie 400 zł za rodzinę.

W trakcie rezerwacji należy podać hasło: przedszkola narciarskie, na podstawie którego otrzymacie kupon w wysokości dodatkowych do 200 zł (w zależności od ilości osób – szczegóły promocji). Kupon  można będzie wykorzystać na dowolny, kolejny wyjazd do jednego z kilkunastu hoteli klubowych znajdujących się w różnych regionach narciarskich we Włoszech. Hotele klubowe ze szkółkami znajdziecie  m.in. w Val di Sole, Folgarii, na Kronplatzu czy w rejonie Alpe Siusi – Val Gardena oraz w Austrii w rejonie Innsbrucka, Dachstein i Brandertal.

narty z yeti club
Rodzinne wyjazdy narciarskie w promocji

Co to są hotele klubowe ?

Rodzinne wyjazdy narciarskie realizowane w hotelach klubowych obejmują szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych, polskie szkółki narciarskie z opieką dla dzieci i pakiet zajęć apress ski.

Szkolenia narciarskie realizowane są przez polskich instruktorów, na różnych poziomach zaawansowania w wymiarze 6 dni po 2 godziny dziennie. Polskie szkółki narciarskie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 7, od 7 do 12 i od 13 do 16 lat i obejmują dwa bloki zajęć po 3 godziny każdy. Pierwszy blok  to zajęcia typowo szkoleniowe. Drugi blok to jazda rekreacyjna pod okiem jednego z instruktorów lub zajęcia rekreacyjne – w zależności od wieku dzieci, chęci i pogody.

Wszystkie dodatkowe zajęcia dla klientów zakwaterowanych w hotelach klubowych są bezpłatne !

Wszystkie propozycje na rodzinne wyjazdy narciarskie ze szkoleniem w sezonie Zima 2016, które są objęte promocją znajdziecie na stronie organizatora promocji: www.YetiClub.pl