Polskie szkółki narciarskie we wrześniu w promocji

W sprzedaży pojawiły się kolejne wyjazdy narciarskie zawierające polskie szkółki narciarskie dla dzieci i przedszkola narciarskie. Rezerwując we wrześniu skorzystać można z promocji.

Polskie szkółki narciarskie gratis

Promocją objęte są hotele klubowe, w których organizowane są polskie szkółki narciarskie dla dzieci i przedszkola narciarskie z opieką na stoku. Szkolenia organizowane są przez instruktorów z Allegra Ski Team, a hotele objęte promocją znajdują się w popularnych regionach narciarskich we Włoszech i Austrii – tu znajdziesz hotele w promocji.

Przedszkola narciarskie realizowane na wyjazdach zawierają trzy godzinny pakiet szkoleń dla dzieci w wieku 5-7 i 7-12 lat. Ponadto w cenie zawarte są również  3 godziny jazdy rekreacyjnej lub zajęć rekreacyjnych na stoku i zajęcia po nartach. Dzieci starsze również mogą korzystać ze szkoleń narciarskich w ramach pakietu Junior Ski.

Organizator zapewnia, że wszystkie polskie szkółki narciarskie i szkolenia dla dorosłych, dla klientów przebywających w hotelach klubowych są bezpłatne i zachęca do rezerwacji zniżką w wysokości 100 zł od osoby.

Stali klienci mogą liczyć na pakiet gwarancji, w skład którego wchodzą między innymi:

  • gwarancja najniższej i niezmiennej ceny
  • możliwość dokonania bezpłatnej zmiany (terminu lub kierunku) do 40 dni przed wyjazdem i
  • zrezygnowania z wyjazdu do 40 dni od dokonania rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

Dwa ostatnie przywileje dotyczą Stałych Klientów, którzy zarezerwują wyjazd na narty we wrześniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.