Polskie szkółki narciarskie we wrześniu w promocji

W sprzedaży pojawiły się kolejne wyjazdy narciarskie zawierające polskie szkółki narciarskie dla dzieci i przedszkola narciarskie. Rezerwując we wrześniu skorzystać można z promocji.

Polskie szkółki narciarskie gratis

Promocją objęte są hotele klubowe, w których organizowane są polskie szkółki narciarskie dla dzieci i przedszkola narciarskie z opieką na stoku. Szkolenia organizowane są przez instruktorów z Allegra Ski Team, a hotele objęte promocją znajdują się w popularnych regionach narciarskich we Włoszech i Austrii – tu znajdziesz hotele w promocji.

Przedszkola narciarskie realizowane na wyjazdach zawierają trzy godzinny pakiet szkoleń dla dzieci w wieku 5-7 i 7-12 lat. Ponadto w cenie zawarte są również  3 godziny jazdy rekreacyjnej lub zajęć rekreacyjnych na stoku i zajęcia po nartach. Dzieci starsze również mogą korzystać ze szkoleń narciarskich w ramach pakietu Junior Ski.

Organizator zapewnia, że wszystkie polskie szkółki narciarskie i szkolenia dla dorosłych, dla klientów przebywających w hotelach klubowych są bezpłatne i zachęca do rezerwacji zniżką w wysokości 100 zł od osoby.

Stali klienci mogą liczyć na pakiet gwarancji, w skład którego wchodzą między innymi:

  • gwarancja najniższej i niezmiennej ceny
  • możliwość dokonania bezpłatnej zmiany (terminu lub kierunku) do 40 dni przed wyjazdem i
  • zrezygnowania z wyjazdu do 40 dni od dokonania rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

Dwa ostatnie przywileje dotyczą Stałych Klientów, którzy zarezerwują wyjazd na narty we wrześniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *