Ferie zimowe w Austrii

W wielu regionach Polski aura już iście wiosenna, a w Austrii zima trzyma się mocno. Na dowód tego kilka zdjęć jakie wraz z pozdrowieniami dostaliśmy od jednej z polskich szkółek narciarskich operujących w Austrii. Zobaczcie sami jak wyglądają ferie zimowe w Austrii

Wyjazd na ferie zimowe do Austrii

Ferie zimowe już na półmetku i chociaż w Polsce zima nas nie rozpieszcza to w Austrii i we Włoszech warunki narciarskie są przynajmniej dobre. Aby się o tym przekonać wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia nadesłane do nas przez Polską Szkołę Narciarską w Alpach, która w regionie Moeltaller w Austrii szkoli dzieci i dorosłych już od grudnia.

Jeśli ktoś chciałby dołączyć do grupy to organizatorzy zapewniają, że jeszcze kilka pokoi na wyjazdy w terminach ferii zimowych znajdą – ceny i terminy.

Ferie zimowe w Austrii – zdjęcia prosto ze stoku

Austria ferie dla dzieci
Ferie zimowe w Austrii ze szkoleniem dla dzieci
Ferie zimowe dla dzieci w Austrii
Rozgrzewka na stoku
Austria wyjazd z dziećmi
Ferie zimowe w Austrii – śniegu jak widać nie brakuje 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.