Polska Szkoła Narciarska w Alpach

Jeśli szukacie wyjazdów do Austrii ze szkoleniem narciarskim i przedszkolem narciarskim dla dzieci to przedstawiamy kolejnego organizatora takich wyjazdów. Polska Szkoła Narciarska w Alpach Beskid Travel …

Polska Szkoła Narciarska w Alpach

Polska Szkoła Narciarska w Alpach organizowana jest przez Biuro Turystyki Aktywnej Beskid Travel, specjalizujące się w rodzinnych wyjazdach narciarskich. Podczas wyjazdu dorośli uczestnicy mogą skorzystać ze szkoleń narciarskich, a dzieci wziąć udział w zajęciach prowadzonych w narciarskim przedszkolu.

Dążymy do tego, aby Beskid Travel kojarzony był z bezpiecznym wypoczynkiem, aktywnym stylem życia, dużą dawką radości oraz najlepszymi wakacyjnymi wspomnieniami – mówi właściciel firmy Tomasz Lorek

Kursy dla dorosłych prowadzone są na dwóch poziomach zaawansowania, dla początkujących i zaawansowanych narciarzy i odbywają się od niedzieli do piątku przez 2 godziny dziennie.

Przedszkole Narciarskie dla dzieci

Największym natomiast magnesem przyciągającym klientów do firmy są przedszkola narciarskie. Zajęcia dla dzieci odbywają się w małych grupach, dopasowanych do wieku i umiejętności uczestników w dwóch blokach dziennie po dwie godziny jazdy dziennie. W przedszkolach narciarskich organizowanych przez Beskid Travel mogą brać już dzieci w wieku 4 lat.

Polska szkoła narciarska w Alpach
Polska szkoła narciarska w Alpach
  • Pierwsze zajęcia na nartach dla dzieci, które jeszcze nigdy nie miały kontaktu z nartami (lub ten kontakt był bez efektów) są dla nich najtrudniejsze. Dlatego polscy instruktorzy w Austrii prowadzą zajęcia w bardzo małych grupach (3-4-osobowych). Zajęcia połączone z zabawą i odpoczynkiem wprowadzają dzieci w „świat narciarstwa” bez niepotrzebnych stresów. Dlatego perspektywa spędzenia ferii w Alpach, wiosny w Alpach, zawsze będzie wiązała się z dużą dawką radości – mówi właściciel firmy.

Austria najlepsza na rodzinne narty

Polska Szkoła Narciarska w Alpach i Przedszkole Narciarskie dla dzieci organizowane jest na stokach w Moelltaler Gletscher w Austrii, który zapewnia świetne warunki dla narciarzy od wczesnej jesieni do późnej wiosny. Do dyspozycji jest tu 9 kolejek, które wwożą narciarzy na wysokość ponad 3000 m i ponad 20 km tras. W okolicy skorzystać można również z innych ośrodków jak Ankogel Mallnitz, Großglockner Resort Kals-Matrei, Skizentrum Sillian Hochpustertal i Skizentrum St.Jakob.

Molltaler to doskonały region na wyjazdy narciarskie z dziećmi, w którym można jeździć przez większą część roku. Oprócz doskonałych tras można liczyć na słońce i piękne widoki – przekonują organizatorzy wyjazdów.

I patrząc na poniższy filmik ciężko nie przyznać im racji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.