Express Narty – weekend narciarski w Czechach od 398 zł

Przedstawiamy ciekawą ofertę, szczególnie dla narciarzy z województwa wielkopolskiego. Weekend narciarski na czeskich stokach w cenie od 398 zł z przejazdem autokarem

Express narty w Czechach

W cenie zawarty jest transport autokarem klasy lux z Poznania (istnieje też możliwość dojazdu we własnym zakresie – wówczas koszt wyjazdu wyniesie tylko 338 zł) oraz zakwaterowanie w hotelu 3 gwiazdkowym posiadającym strefę wellness wraz z wyżywieniem 2 x dziennie.

W programie jest Ski Safari po najciekawszych trasach w okolicy: Janskie lazne, Spindlerovy Mlyn i Pec pod Snezkom. Chętni będą mogli skorzystać z objazdu okolicznych trasach narciarskich z instruktorem (w cenie wyjazdu) lub wykupić pakiet szkolenia narciarskiego – 2 godziny dziennie przez 3 dni w cenie 150 zł.

Nie zabraknie też czasu na zabawę. Pierwszego dnia przewidziany jest wieczór integracyjny z muzyką i tańcami dla chętnych, a kolejny wieczór można będzie spędzić próbując swoich sił w bowlingu lub rozgrywając partyjkę bilarda.

express narty
Express narty w Czechach

W cenie wyjazdu na express narty do Czech są też podstawowe ubezpieczenie, taksy klimatyczne i transfery do stacji narciarskich. Warto natomiast rozważyć dokupienie specjalnego ubezpieczenia dedykowanego narciarzom, które obejmuje wypadki na stoku i koszty leczenia związane z takimi wypadkami.

Karnety narciarskie kupują indywidualnie uczestnicy wyjazdu. Terminów jest sporo, pierwsze wyjazdy na express narty w Czechach planowane są już w grudniu.

Szczegóły znajdziecie na stronie organizatora: express narty – weekend narciarski w Czechach