Wyjazdy narciarskie z Tui – opinie

Wyjazdy narciarskie z Tui – opinie uczestników, wrażenia, rekomendacje i ostrzeżenia …

Jak wyglądają wyjazdy narciarskie z Tui ? Czy warto skorzystać z jednego z największych biur podróży czy lepiej omijać ofertę zimową Tui szerokim łukiem ?

Wyjazdy narciarskie z dojazdem własnym

Tui to jedno z większych biur podróży, z bardzo szeroką ofertą wyjazdów na narty specjalizujący się w imprezach z dojazdem własnym. W ofercie znaleźć można apartamenty, pensjonaty i hotele m.in. w Czechach, na Słowacji, w Austrii, Włoszech, Francji czy Szwajcarii. Sama oferta jest bardzo szeroka natomiast czy wśród propozycji znajdą coś dla siebie rodziny z dziećmi ?

Wyjazdy narciarskie z Tui – dla rodzin

Od kilku lat Tui próbuje rozwinąć ofertę przeznaczoną dla rodzin z dziećmi. Pojawiają się oferty z mini klubem dla dzieci, czasem ze szkoleniami narciarskimi lub szkółkami dla dzieci. Zazwyczaj jednak są to atrakcje oferowane przez hotel, a od czasu zaprzestania współpracy z BFC propozycje szkółek narciarskich w ofercie TUI pojawiają się bardzo rzadko.

Wyjazdy narciarskie z Tui – opinie

Co sądzisz o ofercie zimowej TUI ? Jak oceniasz standard, obsługę i sam wyjazd ? Jeśli brałeś udział w wyjeździe lub rezerwowałeś hotel za pośrednictwem TUI podziel się swoją opinią i oceń organizatora. A może dopiero zastanawiasz się nad tym, czy warto wyjechać z Tui na narty ? Pytaj, na pewno znajdzie się ktoś, kto odpowie na Twoje pytania lub wątpliwości 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.