Snowtrex opinie

Snowtrex opinie o wyjazdach narciarskich z biurem podróży Snowtrex. Byłeś? podziel się wrażeniami z pobytu …

Snowtrex opinie o wyjazdach narciarskich z biurem podróży Snowtrex.

Co to jest Snowtrex? To marka należąca do niemieckiego biura podróży Travel Trex. Snowtrex specjalizuje się w wyjazdach zimowych i trzeba przyznać, że oferta biura jest naprawdę imponująca. 1500 obiektów w ponad 500 miejscowościach we Włoszech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Czechach, a nawet w Polsce.

Znakiem rozpoznawczym Snowtrex są wyjazdy narciarskie z karnetem w cenie. We wszystkich obiektach znajdujących się w ofercie biura, standardowo w cenie wliczony jest skipass. W przypadku gdy na wyjazd zabieramy babcię, która ma opiekować się dziećmi i nie będzie jeździła na nartach, karnet można w trakcie rezerwacji „odpiąć”, wówczas system sam skoryguje cenę.

Snowtrex szkolenia i szkółki

Organizator reklamuje swoje oferty wieloma korzyściami dla swoich klientów. Na stronie znaleźć można między innymi takie hasła jak:

  • Korzystne wyjazdy na narty z karnetem, zniżki dla dzieci
  • Świadczenia dodatkowe: kursy, sprzęt narciarski itp.
  • Ferie zimowe z Gwarancją-Best-Price i Gwarancją śniegu!
  • Certyfikat Trusted Shop i gwarancja zwrotu pieniędzy

Jednak warto pamiętać, że szkolenia narciarskie znajdujące się w ofercie wyjazdów ze Snowtrex to zazwyczaj szkółki oferowane przez hotel lub partnerów na miejscu i zazwyczaj będą to instruktorzy miejscowi, a nie polskojęzyczni.

Snowtrex opinie
Snowtrex opinie. Byłeś na nartach z biurem Snowtrex ? Napisz swoją opinię i powiedz co ci się podobało, a co trzeba zmienić

Snowtrex opinie

Jednak ci, którzy ponad program szkoleń, animacji czy opieki nad dziećmi przedkładają duży wybór wyjazdów, atrakcyjne ceny pewnie zainteresują się ofertą niemieckiego biura. Jeśli masz doświadczenia z wyjazdów ze Snowtrex napisz swoją recenzję i opinię na temat biura. Pomożesz tym samym innym podjąć decyzję czy warto wyjechać na narty ze Snowtrex.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.