Moelltaler – na ferie wyskocz na narty do Austrii

Przedstawiamy kolejną, ciekawą propozycję na wyjazd narciarski z polskimi instruktorami. Austria i lodowiec Moelltaler, na którym organizowane są szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych.

Austria – Moelltaler opinie

Moelltaler to region narciarski, którego znającym się na rzeczy narciarzom nie trzeba reklamować. Wystarczy spojrzeć na opinie tych, którzy na lodowcu Moelltaler już jeździli.

– Rewelacja, dla mnie i moich bliskich to najlepszy ośrodek – zachwyca się Monika.
– Mały ale z cudowną panoramą – wtóruje jej Werner
– Dużo śniegu i świetnie przygotowanych tras. Jeśli trafisz na słońce i brak wiatru to będziesz w narciarskim niebie – podkreśla Adrej

W podobnym tonie wypowiada się większość osób, które zdecydowały się podzielić swoją opinią o Moelltaler na jednym z najbardziej opiniotwórczych portali Trip Advisor. Ponad 90 % osób ocenia ośrodek jako bardzo dobry lub znakomity.

Wyjazd narciarski na ferie ze szkoleniem

I to właśnie tam, na lodowcu Moelltaler organizowana jest kolejna szkółka narciarska, w której szkolenia zapewniają polscy instruktorzy. W przedszkolu narciarskim mogą wziąć udział dzieci od 4 lat, a uczestnicy są dzieleni na grupy w zależności od stopnia zaawansowania: od zupełnie „zielonych” po tych, którzy swobodnie zjeżdżają z tras czerwonych i czarnych. Oprócz szkoleń grupowych można również wykupić zajęcia indywidualne, które mogą stanowić uzupełnienie szkolenia podstawowego, które trwa 2 razy po 2 godziny dziennie.

Organizatorzy zapewniają, że ze szkółki narciarskiej i polskich instruktorów mogą skorzystać również dorośli.

Kurs grupowy, który realizujemy już przy 3 osobach chętnych kosztuje 125 euro za 6 dni zajęć po 2 godziny – mówi właściciel firmy Tomasz Lorek – Jedynie w okresie sylwestrowym cena jest nieco wyższa.

Szkolenia narciarskie dla dorosłych organizowane jest na dwóch poziomach: początkującym i średnio zaawansowanym natomiast istnieje też możliwość skorzystania ze szkoleń indywidualnych. Cena szkolenia z polskim instruktorem zaczyna się od 15 euro za godzinę zajęć przy grupie 4 osób.
Jeśli więc nie masz pomysłu na wyjazd narciarski na ferie ze szkoleniem to może w tym roku warto wyskoczyć właśnie do Austrii, na Moelltaler ?

Wyjazd narciarski na ferie ze szkoleniem organizowany jest przez Polską Szkołę Narciarską Beskid Travel – więcej szczegółów i ceny znajdziecie na ich stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.