The Little Gym zajęcia dla dzieci od 4 miesiąca

Zajęcia dla dzieci z instruktorami The Little Gym będą jedną z atrakcji czekających na uczestników wyjazdu narciarskiego do Val di Fiemme

The Little Gym

The Little Gym to największa na świecie sieć centrów gimnastycznych, które wspierają rozwój dzieci od 4 miesięcy do 12 lat. Jest to opatentowany program oparty na gimnastyce sportowej, który poprawia koordynację dzieci, równowagę, poczucie rytmu oraz gibkość.

Program rozwija również u najmłodszych umiejętność słuchania, koncentracji i zdolność wykonywania zadań ze zrozumieniem, a wszystkie zajęcia odbywają się w atmosferze dobrej zabawy i przy specjalnie w tym celu skomponowanej muzyce.

The Little Gym na nartach we Włoszech

W najbliższym sezonie zimowym można będzie sprawdzić jak wyglądają zajęcia z The Little Gym. Instruktorzy ze szczecińskiego oddziału firmy zaprezentują swój program uczestnikom wyjazdów narciarskich ze szkoleniem przebywającym w pierwszych dwóch tygodniach lutego we włoskiej dolinie Val di Fiemme.

– Zajęcia z  będą uzupełnieniem bogatego programu, z którego klienci naszych hoteli klubowych mogą korzystać bez dodatkowych opłat – mówi Paulina Kryszko, jedna z właścicielek Allegra Ski Team

– Dla naszych gości przewidzieliśmy dwa bloki zajęć: poranny, odbywający się w ramach rozgrzewki przed zajęciami na stoku oraz popołudniowy, w sali gimnastycznej znajdującej się hotelu – dodaje.

 

Zdaniem organizatorów, zdobyte podczas zajęć umiejętności, będą mogły być wykorzystywane nie tylko na sali gimnastycznej . Dzieci będą je mogły wykorzystywać również w szkole, na podwórku czy podczas szusowania na nartach.

Zajęć z instruktorami The Little Gym spróbować można będzie podczas wyjazdu do Val di Fiemme (hotel Villa di Bosco) w terminach od 30.01 do 06.02 i od 06.02 do 13.02.2016 – więcej o programie wyjazdu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.