Włochy – wyjazdy narciarskie dla dzieci – Zima 2017

Dwa wyjątkowe wyjazdy narciarskie dla przeznaczone specjalnie dla rodzin z dziećmi. Włochy – Val di Sole i Folgaria. Zima 2017.

To dwa wyjazdy narciarskie dla dzieci. A dokładniej dla rodziców z dziećmi. Z programem nastawionym na najmłodszych. Ze szkółkami narciarskimi, opieką na stoku i polskimi instruktorami …

Wyjazdy narciarskie dla dzieci

W ubiegłym roku informowaliśmy o wyjątkowej imprezie, która odbędzie się na zakończenie sezonu we włoskiej Folgarii. Były to zawody Koziołka Matołka, które po raz pierwszy odbyły się poza granicami Polski i połączone były z testami sprzętu, zawodami, konkursami i atrakcjami dla całych rodzin.

Impreza udała się i w sezonie Zima 2017 podobne imprezy będą miały miejsce aż dwukrotnie.

wyjazdy narciarskie dla dzieci
Włochy – wyjazdy narciarskie dla dzieci – zima 2017

Włochy wyjazd narciarski do Val di Sole

Pierwszy event odbędzie się w rejonie Val di Sole w terminie ferii warszawskich – zobacz terminy ferii zimowych 2017. Uczestnicy wyjazdu będą mogli skorzystać z darmowych szkoleń narciarskich i snowboardowych, szkółek narciarskich dla dzieci i całodniowej opieki na stoku. Nie zabraknie też imprez i zajęć przeznaczonych dla całych rodzin. Zarówno na stoku jak i po nartach na pewno nikt nie będzie się nudził – zapewniają instruktorzy z Allegra Ski Team.  Trzymamy ich za słowo …

Dni rodzinne w Folgarii

Drugą impreza odbędzie się na zakończenie sezonu we włoskiej Folgarii. Tu, oprócz bogatego programu dedykowanego rodzinom z dziećmi, dodatkową zachętą będą karnety narciarskie wliczone w cenę wyjazdu i świetne, sprawdzone w ubiegłych latach hotele. Termin dni rodzinnych w Folgarii to 11-18.03.2017, a już wkrótce opublikujemy szczegółowy plan atrakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.