Wyjazd narciarski na ferie – dziecko do 15 lat GRATIS !

Mamy dla was kolejny, niezwykle ciekawy wyjazd narciarski na ferie zimowe. Dlaczego ciekawy ? Bo zabierając ze sobą dziecko nawet do 15 lat zapłacicie za nie tylko 50 zł tytułem ubezpieczenie, a dodatkowo na miejscu są również polscy instruktorzy i możliwość skorzystania ze szkoleń narciarskich.

Wyjazd narciarski na ferie – Cortina d`Ampezzo

Ale argumentów przemawiających za tym wyjazdem jest więcej. Przede wszystkim region narciarski. Cortina d`Ampezzo to region, którego zapalonym narciarzom nie trzeba specjalnie reklamować. To jedno z najpiękniejszych i najbardziej elitarnych miejsc na narty we Włoszech i miejsce, w którym rozgrywane są zawody Pucharu Świata w Narciarstwie Alpejskim.

Kolejnym plusem jest niezwykły hotel Misurina. Położony zaledwie 5 km od wyciągów narciarskich Folaria i Cristallo należących do regionu Cortina d`Ampezzo. Hotel ma standard czterech gwiazdek, a na miejscu znajduje się basen wewnętrzny i dobrze wyposażona strefa wellness z sauną, jacuzzi i możliwością skorzystania z masaży.

Kolejną zaletą wyjazdu jest bogaty program pobytu. Na miejscu są polscy instruktorzy, którzy organizować będą szkolenia narciarskie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Koszt udziału w szkółce narciarskiej to zaledwie 250 zł za 6 dni szkoleń po 2,5 godziny dziennie. Istnieje możliwość zapisania dziecka do przedszkola narciarskiego, w którym zajęcia trwają od 10:00 do 15:30 – koszt 450 zł za 6 dni.

Ze szkolenia narciarskiego skorzystać mogą również dorośli – cena szkoleń to 300 zł za 6 dni po 2 godziny dziennie.

Włochy – wyjazd na narty na ferie – dziecko do 15 lat gratis

No i to co najważniejsze, wyjazd narciarski na ferie do hotelu Misurina to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy jadą z dziećmi. Cena wyjazdu dla dziecka urodzonego po 24.01.2000 to tylko 50 zł opłaty za ubezpieczenie, pobyt i wyżywienie są gratis. We własnym zakresie należy opłacić karnet narciarski i ewentualne szkolenia.

Koszt wyjazdu dla osoby dorosłej to 2100 zł, a termin od 16.01 do 23.01.2016

Szczegóły wyjazdu znajdziecie poniżej:
Wyjazd na narty na ferie zimowe – Cortina d`Ampezzo – hotel Misurina