Polscy instruktorzy już w Alpach

Polscy instruktorzy z Allegra Ski Team pozdrawiają wprost z austriackich stoków, na których szykowali się do nadchodzącego sezonu

Polscy instruktorzy w Alpach

Jeszcze tylko Sylwester i dwa tygodnie do ferii zimowych i pierwszych wyjazdów narciarskich. Instruktorzy ze szczecińskiej Allegry sprawdzali czy jest śnieg, doszkalali się i rozgrzewali przed kolejnym sezonem. Jak widać na załączonych zdjęciach śniegu nie brakowało i zabawa była przednia. A już od 16 stycznia będziecie mogli spotkać ich na stokach w Austrii i we Włoszech.

polscy-instruktorzy-w-alpach

selected59

polscy instruktorzy w Alpach
Polscy instruktorzy w Alpach rozgrzewają się przed sezonem Zima 2016

Polscy instruktorzy w Alpach rozgrzewają się przed sezonem Zima 2016

W rozmowie z nami zapewniali, że zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazdach, w których będą brali udział tej zim. Między innymi na wyjazd narciarski do Austrii z przedszkolem narciarskim – w zależności od terminu szkolenia narciarskie z polskimi instruktorami odbywać się będą w rejonie Innsbrucka, Dachstein i Brandnertalu. We Włoszech przedszkola narciarskie odbywać się będą w rejonie Folgarii, na Kronplatzu, w okolicach Val Gardeny i Val di Fiemme.

zobacz polskie szkółki narciarskie 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.