Ceny wypożyczenia nart we Włoszech i Austrii

Wyjeżdżasz na narty i zastanawiasz się ile zapłacisz za wypożyczenie sprzętu narciarskiego we Włoszech lub Austrii ? Poniżej przedstawiamy ceny wypożyczenia nart we Włoszech i Austrii oraz dla porównania również ceny obowiązujące w Polskich wypożyczalniach

Ceny wypożyczenia nart w Polsce

Ceny wypożyczenia nart w Polsce wahają się od regionu i okresu na jaki chcemy wypożyczyć narty. W miejscach, w których konkurencja jest spora np. w rejonie Karpacza czy na Podhalu za komplet zawierający narty, buty i kije zapłacić trzeba ok 25-30 zł. Taniej jest gdy bierzemy narty na cały tydzień. Wówczas większość wypożyczalni stosuje atrakcyjne zniżki i ceny wypożyczenia nart kształtują się na poziomie 20 zł za dzień. Oczywiście w tej cenie otrzymamy narty z grupy popularnych, najczęściej przynajmniej sprzed kilku sezonów. Za narty z najnowszych kolekcji trzeba zapłacić nawet 2 razy więcej.

Ceny wypożyczenia nart we Włoszech

We Włoszech najtaniej zapłacimy za narty w kurortach mniej znanych lub odwrotnie, tych bardzo popularnych, w których wypożyczalnie nart konkurować muszą ceną. W sezonie zima 2016 najtaniej wypożyczyć będzie można narty w rejonie Val di Sole. Za komplet zapłacimy tylko 6075 euro za os dorosłą za 6 dni i ok 50-55 euro za dziecko.

Najwyższe ceny obowiązywać będą w rejonie Val Gardena. Tam za narty dla dorosłego zapłacić trzeba będzie już ok 130 euro za 6 dni, ceny wypożyczenia nart dla dziecka zaczynają się od 60-70 euro.

tutaj znajdziesz ceny wypożyczenia nart we Włoszech (Val di Sole, Val di Fiemme, Kronplatz, Folgaria itp) i namiary na sprawdzone wypożyczalnie sprzętu we Włoszech

Ceny wypożyczenia nart w Austrii

Ceny wypożyczenia nart w Austrii są w miarę równe i bez względu na region. Za komplet wypożyczony na 6 dni w regionach Innsbruck, Brandnertal czy Dachstein zapłacić trzeba będzie ok 120 – 130 euro za osobę dorosłą i 60-70 euro za dziecko.

Jedynie w regionie Brandnertal znaleźliśmy wypożyczalnię, w której komplet nart dla dziecka kosztował 30-50 euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.