100 zł na ferie w Polsce ze szkoleniem narciarskim

Kolejna okazja by oszczędzić stówkę, a przy całej rodzinie nawet i pięć stówek. Promocja Mikołajkowa dotyczy wyjazdów na ferie w Polsce ze szkoleniem narciarskim.

Mikołajkowa Promocja

Promocja dotyczy wyjazdów narciarskich dla rodzin z dziećmi organizowanych w Bukowinie Tatrzańskiej oraz zimowiska i obozu narciarskiego i snowboardowego. Wszystkie wyjazdy w programie mają pełny pakiet szkoleń narciarskich oraz dodatkowo animacje – o programach odbywających się w Bukowinie i opiniach uczestników pisaliśmy we wrześniu (najlepszy wyjazd narciarski w Polsce)

Przy rezerwacji wyjazdu w dostępnych terminach w dniach od 3 do 8 grudnia każdy otrzyma zniżkę w wysokości 100 zł. Przy obozach zniżka wystarczy na pokrycie części kieszonkowego ale promocją objęte są też wyjazdy na ferie ze szkoleniem narciarskim dla całych rodzin. Przy wyjeździe rodziców z trójką dzieci łączna zniżka wyniesie już 500 zł

ferie zimowe w Polsce
Bukowina – ferie w Polsce ze szkoleniem narciarskim

Ferie w Polsce ze szkoleniem narciarskim

Aktualnie dostępne są jeszcze miejsca na terminy wyjazdów rozpoczynające się od 17 i 23 stycznia oraz od 13 i 20 lutergo. Czyli na mikołajkową promocję na wyjazd na ferie mogą załapać się mieszkańcy województw: kujawsko – pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, podlaskiego i warmińsko – mazurskiego oraz lubelskiego, podkarpackiego, łódzkiego, pomorskiego i śląskiego – zobacz terminy ferii zimowych

Jeśli ktoś nie ma więc jeszcze pomysłu na zimowe wakacje i chciałby spędzić ferie w Polsce ze szkoleniem narciarskim to polecamy.

Pełny program z cenami i dodatkowymi zdjęciami znajdziecie na stronie: Bukowina – narty w Polsce dla rodzin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.