Polecana wypożyczalnia sprzętu narciarskiego na Kronplatzu

Sprawdzona wypożyczalnia nart na Kronplatzu - adres i ceny

Kronplatz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego na Kronplatzu – aktualne ceny wypożyczenia nart we Włoszech na sezon Zima  2020

Kronplatz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego

To wypożyczalnia, z której korzysta co roku wielu narciarzy z Polski. Ponieważ oferuje dobry sprzęt, niezłe jak na Kronplatz ceny i położona jest tuż przy stacji kolejki zatrzymującej się tuż przy wyciągu. Oprócz wypożyczenia nart czy snowbordu na miejscu znajduje się też profesjonalny serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego na Kronplatzu – ceny

Ceny wypożyczenia nart zależą od jakości sprzętu. Uniwersalny komplet nart dla dziecka można wypożyczyć już od 40 euro na 6 dni.

Przykładowe ceny wypożyczenia nart w wypożyczalni Renta Sport Percha na Kronplatzu

  • Zestaw dla dziecka na 6 dni – od 40 Euro
  • Zestaw dla osoby dorosłej na 6 dni – od 78 Euro

Kronplatz – region i wyjazdy narciarskie

Zobacz też informacje na temat regionu Kronplatz, opinie, zdjęcia oraz informacje o trasach narciarskich i wyciągach  i polecane wyjazdy narciarskie z polskimi instruktorami odbywającymi się w Austrii i Włoszech – zobacz

Oceń i napisz recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seilbahnstraße 12B
Reiperting 39031 Trentino-Alto Adige IT
Wskazówki dojazdu

Centrum Obsługi Rezerwacji:

Rentasport Kronplatz w Reischach Seilbahnstr. 12 / b Via Funivia I-39031Reischach (Południowy Tyrol) Godziny otwarcia: Pon-Pt: 08:00 - 18:00 Sb-nd: 08:00 - 18:30 Przez wieczorna jazda: (wt + sobota: 19:30 - 22:00)