100 zł zniżki na grudniowy wyjazd na Free Ski

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na grudniowy wyjazd na narty to mamy dla Was ciekawą propozycję i zniżkę na grudniowy wyjazd na Free Ski do włoskiej Doliny Słońca – Val di Sole.

Grudniowy wyjazd na Free Ski

Dokąd ? Do Val di Sole – jednego z najlepszych regionów narciarskich we Włoszech. Val di Sole jest szczególnie popularny właśnie w grudniu gdy w cenie wyjazdu zawarty jest karnet narciarski. Karnet Superkirama umożliwia jazdę na wszystkich stacjach wchodzących w skład regionu w tym: Marilevie, Folgaridzie, Madonnie di Campiglio, Tonale, Ponte di Legno, Folgarii czy Monte Bondone. Razem daje to ponad 380 km tras narciarskich obsługiwanych przez przeszło 150 wyciągów.

Zakwaterowanie

W zależności od potrzeb ido dyspozycji są dwa hotele położone w niewielkiej odległości od wyciągów. Hotel Arcangelo, kameralny i przytulny hotel położony niecałe 5 km od najbliższego wyciągu. Na miejscu znajduje się niewielkie wellness z sauną, jacuzzi i pokojem relaksu. Drugim hotelem jest czterogwiazdkowy hotel Ravelli – jeden z najlepszych obiektów w tym regionie. Położony w Mezzanie, zaledwie ok 750 m od wyciągów słynie z doskonałej kuchni, opartej na naturalnych składnikach, doskonałej infrastruktury i rozbudowanej strefy wellness z dużym basenem (80m2).

Szkolenia

Grudniowy wyjazd na free ski to również dobra propozycja dla tych, którzy chcieliby podszkolić swoje umiejętności narciarskie. W cenie, oprócz karnetów narciarskich, wliczone są również szkolenia narciarskie w wymiarze 2 godzin dziennie realizowane na różnych poziomach zaawansowania. Szkolenia odbywają się oczywiście pod okiem polskich instruktorów, którzy dbają również o solidną porcję rozrywki po nartach 😉

Promocja na grudniowy wyjazd na Free Ski

Dla tych, którzy zdecydują się na rezerwację wyjazdu do 15.11 organizatorzy przygotowali zniżkę w wysokości 100 zł od każdej z osób – poza dziećmi płacącymi stałą cenę za wyjazd.

Szczegóły wyjazdu na otwarcie sezonu narciarskiego i ceny znajdziecie na stronie:

www.yeticlub.pl/free-ski-wlochy-2016/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.