Otwarcie sezonu narciarskiego w Val di Fiemme

Wyjątkowa impreza dla narciarzy. Polskie otwarcie sezonu narciarskiego w Val di Fiemme z całą masą atrakcji …

Włoski region Val di Fiemme i biuro podróży Allegra zapraszają na polskie otwarcie sezonu narciarskiego …

Włochy – polskie otwarcie sezonu narciarskiego

Val di Fiemme to region doskonale znany polskim narciarzom. Ale region, który nie kojarzył się do tej pory z popularnymi wyjazdami typu Free Ski. Otwarcie sezonu narciarskiego były do tej pory domeną doskonale promującej się na polskim rynku Doliny Słońca. To na stokach Val di Sole spotykali się w grudniu narciarze skuszeni darmowym skipassem. W tym sezonie może się to zmienić.

otwarcie sezonu narciarskiego
Val di Fiemme – otwarcie sezonu narciarskiego

Ski Openning – Val di Fiemme

Region Val di Fiemme również postanowił powalczyć o polskich narciarzy i wspólnie z biurem Allegra przygotował ofertę specjalną na wyjazdy grudniowe. Czym zamierzają przyciągnąć narciarzy ? Głównie karnetami w cenie wyjazdu, ale nie tylko.

  • To ma być prawdziwie polskie otwarcie sezonu narciarskiego – zapewniają organizatorzy.  Będą polscy animatorzy, którzy zadbają o to, żeby zarówno na stoku, jak i po nartach nie brakowało atrakcji. Planujemy zorganizować szkolenia narciarskie z polskimi instruktorami, testy nart i dużo imprez zarówno na stoku jak i w hotelu. Atrakcyjne będą również ceny pobytu w terminach grudniowych, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że w cenie wyjazdu zawarte będą też karnety narciarskie.

Brzmi interesująco, czekamy więc na szczegółową ofertę, o której na pewno poinformujemy na łamach serwisu Przedszkola Narciarskie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.