Zimowisko w Ostoi Białego Wilka

I jeszcze raz poza głównym nurtem czyli impreza, w której przedszkola narciarskie nie grają głównych skrzypiec. Jednak impreza jest na tyle ciekawa, że postanowiliśmy ją zaprezentować na naszych łamach.

Ostoja Białego Wilka

Ostoja Białego Wilka to gospodarstwo agroturystyczne znajdujące się na pograniczu Kociewia i Kaszub. Lokalizacja spodoba się wszystkim, którzy lubią kontakt z naturą ponieważ pensjonat znajduje się bezpośrednio przy lesie i w odległości 15 minut spacerem od niewielkiego jeziorka. 3 hektary ziemi znajdującej się w okolicy to właśnie Kraina Białego Wilka, na terenie której Wyspa Twórczej Edukacji organizuje zimowiska dla wymagających.

Dlaczego dla wymagających ? Bo zimowiska realizowane są w wyjątkowo kameralnych grupach, które pozwalają na realizację ambitnego programu zajęć. Wśród atrakcji są na przykład jazdy psimi zaprzęgami, warsztaty ceramiczne czy modelarskie lub nocleg w indiańskim Tipi.

Ostoja Białego Wilka
Zimowisko w Polsce

Zimowiska w Polsce 2016

Zimowiska organizowane w Ostoi Białego Wilka w sezonie Zima 2016 odbywać się będą w dwóch terminach, każdy z innym motywem przewodnim.

Od 13 lutego organizatorzy zapraszają na wędrówkę na kraniec świata, podczas której odkrywać będą z uczestnikami zwyczaje i mitologię ludów zamieszkujących na dalekiej północy.

Natomiast 23 lutego w Ostoi Białego Wilka rozpocznie się przygoda dla miłośników fantasy i gier RPG. Książę Lodowego Ogrodu to zimowisko utrzymane w klimacie fantasy, podczas którego uczestnicy będą musieli rozwikłać tajemnicę magicznego ogrodu.

Obie imprezy zapowiadają się niezwykle ciekawie, a jeśli ktoś nie będzie mógł zdecydować się, w którym programie lepiej wziąć udział może pojechać na dwa turnusy.

I mimo, że w programach nie ma nic związanego z narciarstwem to nam się podoba 😉

Szczegółowe programy znajdziecie na stronie organizatora
Ostoja Białego Wilka – zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.