Wyjazd narciarski do Val di Fiemme – polskie szkółki

Hotel Villa di Bosco i wyjazd narciarski do Vl di Fiemme ze szkoleniem w cenie

Regionu Val di Fiemme nie trzeba przedstawiać, doświadczeni narciarze wiedzą doskonale czego mogą się spodziewać na stokach np. Ski Center Latemar. Jednak to nie jest zwykły wyjazd narciarski do Val di Fiemme, tu najważniejsze są dzieci …

Polskie szkółki narciarskie w Val di Fiemme

To dla nich organizatorzy przygotowali szereg zajęć. W ciągu dnia skorzystać można z polskich szkółek narciarskich z polskim instruktorem. Po południu zajęć szkoleniowych jest mniej, ale dzieci wciąż mogą jeździć na nartach pod opieką instruktorów ćwicząc to czego nauczyli się przed lunchem. Wieczorem instruktorzy zamieniają się w animatorów i przed lub po kolacji zapewniają dodatkowe zajęcia dla maluchów.

Val di Fiemme polskie szkółki narciarskie
Wyjazd narciarski do Val di Fiemme i szkółki narciarskie dla dzieci

Wyjazd narciarski do Val di Fiemme

Jednak i dorośli nie będą się nudzili. Ci, którzy nie czują się pewnie na nartach lub snowboardzie mogą skorzystać z pomocy polskich instruktorów. Podczas wyjazdu przewidziane są bowiem szkolenia narciarskie i szkolenia snowboardowe również dla dorosłych.

• Szkolenia narciarskie dla dorosłych realizowane będą w wymiarze 2 godzin dziennie, planujemy grupy zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych – zapewnia Paulina z Allegra Ski Team organizującego szkolenie

Hotel Villa d Bosco

A co po nartach ? Skorzystać można z infrastruktury hotelu Villa di Bosco, w którym realizowane będzie zakwaterowanie. Hotel dysponuje między innymi dużym basenem i rozbudowaną strefą wellness.  O rozrywkę zadbają również polscy instruktorzy organizując animacje integrujące grupę.

Idealny wyjazd narciarski dla rodzin

Wyjazd narciarski do Val di Fiemme to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi. Świetny hotel, dobre trasy narciarskie w pobliżu i najważniejsze, moc atrakcji dla dzieci i polskie szkółki narciarskie w cenie wyjazdu. Terminy dostępne są przez całą zimę szkółki odbywać się będą głównie w terminach ferii zimowych, natomiast ostatni wyjazd to tzw. free ski z karnetem wliczonym w cenę.

Ceny zaczynają się od 2590 zł, a w tej cenie oprócz szkółek narciarskich, opieki polskich instruktorów, opieki nad dziećmi na stoku zawarte jest też  wyżywienie 2 x dziennie oraz podstawowe ubezpieczenie narciarskie.

Szczegółowy program wyjazdu można pobrać pod poniższym linkiem.

Oceń i napisz recenzję

38030 Trentino-Alto Adige/South Tyrol IT