Nev Dama – dobra wiadomość dla narciarzy ?

Na rynku polskim pojawiła się Nev Dama. A czemu to dobra wiadomość dla narciarzy ? Bo Nev Dama to konkurencja dla polskich biur oferujących wyjazdy na narty. A każda konkurencja jest dobra bo powoduje urozmaicenie oferty, walkę o Klienta i niższe ceny.

Nev Dama na polskim rynku

Biuro Podróży Nev Dama to marka handlowa należąca do jednego największych biur podróży w Czechach Fischer S.A. Z informacji udostępnianych przez właścicieli z usług biura korzysta ponad 100 000 osób rocznie, a firma chwali się, że w ofercie ma już ponad 90 europejskich ośrodków narciarskich, co daje im pozycje lidera wśród biur podróży z Europy Środkowej zajmujących się wyjazdami narciarskimi.

Niskie ceny i karnet w cenie

Spoglądając na stronę Nev Dama oferta faktycznie wygląda ciekawie. Dominują apartamenty i hotele w mniej i bardziej znanych regionach narciarskich we Włoszech i Austrii. Są miejsca doskonale znane jak Val di Sole, Fiemme, Val Gardena, Kronplatz czy Livigno we Włoszech czy Stubai, Zolden czu Zillertall w Austrii ale też i regiony mniej popularne. Dużo propozycji znajdą też miłośnicy wyjazdów narciarskich do Francji.

Tym czym Nev Dama chce się wyróżnić są na pewno atrakcyjne ceny zawierające karnet narciarski. Wśród ciekawostek z ostatniej chwili bez trudu wypatrzeć można takie perełki jak: apartamenty w Austrii w Nasfeld w cenie 240 zł/os za 4 dni, tygodniowy pobyt w trzy gwiazdkowej rezydencji w Val di Fiemme za 910 zł za os z karnetem czy apartamenty w rejonie Bormio, 750 m od stoków za ok 500-600 zł/os z karnetami.

nev dama

Animacje i szkolenia ?

Dla rodzin ciekawą ofertą mogą stanowić hotele klubowe, w których odbywać się będą animacje. Jednak aby podbić serca polskich rodziców to przed Nev Damą jeszcze długa droga. Na razie animacje odbywają się tylko w wybranych hotelach klubowych i wyłącznie po czesku, a na stronie próżno szukać dokładnego zakresu świadczeń wchodzących w skład pakietu. Na filmie widać również zajęcia szkoleniowe, w opisie wyjazdów narciarskich, w których realizowany jest program mowa tylko o wieczornych i popołudniowych animacjach.

Na chwilę obecną oferta Nev Damy zainteresują się w większości ci, którzy szukają dużej oferty na wyjazdy narciarskie i niskich cen. Ci, którzy liczyli na urozmaicenie oferty wyjazdów narciarskich ze szkoleniami i tych, dedykowanych rodzinom mogą się czuć rozczarowani.

Ofercie i poczynaniom biura Nev Dama będziemy się jeszcze oczywiście przyglądać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *